Hostes

Fuar Hosteslerimiz;

markaların hizmet ya da ürünlerini tanıtan, fuarlar üzerine uzmanlaşmış, uzmanlık alanlarına göre farklı kategorilerde hizmet vermektedirler. Hosteslerimiz farklı sektörlerden onlarca marka ile çalışabilir ve çalışacakları markaların alanları ile ilgili genel bilgilere ve yüksek iletişim becerilerine sahiptir.

Firmamızın bünyesinde sektörde deneyimli, çoğu üniversite öğrencileri ve genç mezunlarından oluşan, eğitim seviyesi yüksek, yabancı dil bilen, prezentabl geniş bir host & hostes kadrosu bulunmaktadır. Fuarlarda katılımcı olarak yer alan firmaların; ziyaretçilerin dikkatini çekme, misafirlerine iyi bir ağırlama sağlama ve gerekiyorsa yabancı dil bilen hosteslerimizle yurtdışındaki müşterileriyle iyi bir diyalogda bulunma gibi ihtiyaçlarını da karşılayarak en iyi şekilde hizmet verdiğimize inanıyoruz.

Hosteslerimiz, disiplinli ve özverili, esnek çalışma koşullarına ayak uyduran, uzun süre oturmadan çalışabilecek fiziksel yeterliliğe sahip, ekip çalışmalarına uygun, yüksek iletişim becerilerine sahip niteliktedirler. Ayrıca gelen müşterileri karşılamak ve firma yetkililerine yönlendirmek, fuar ikramlarını hazırlamak ve sunmak, broşürleri düzenlemek, ürün, hizmet ya da projeleri tanıtmak, tek tip kıyafet gibi zorunluluklara uymak, fuar standının düzenini korumak, firmalarımıza %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla alanlarında deneyimli, başarılı ve dinamik bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Fuar alanında yiyecek - içecek gibi catering ürünlerinin; tedarik, hazırlık ve ikram aşamalarını da sağlamaktayız. Profesyonel servis hosteslerimiz ve deneyimli garsonlarımız ile müşterilerinizin ve sizlerin memnun kalacağı ihtiyaç duyulan hizmeti uygun şartlarda sizlere sunmaktayız.

1 2 3

4 copy 5

6 7 8